design & system © 2007 F-E
změna obrázku
změna pozadí


tři tuny     


     intelektuálův smutek


1) o kapele


2) novinky


3) k poslechu


4) obrázky


5) oživlé obrázky


6) koncerty


7) texty


8) spřízněnci


9) návštěvní kniha
Tři tuny - charakteristika + historie
Dza Krčma
Ondra Svačina
Kája Zlámalík
Majk Končák
Textová tvorba hudební skupiny Tři tuny
kontakt
MAJK KONčáK
bicí, hlasMajk (plným jménem Majk Končák, r. n. 1982) je spolehlivý bubenický genius ve vývinu a zároveň nejmladší a nejtišší člen skupiny. Zatímco jiní musejí při svých projevech spotřebovat celou abecedu, on vypustí z úst třeba pouhé „A“. A stojí to za to!
Jak už bylo uvedeno, je si vědom váhy každého slova, a proto se v současné době soustavně věnuje studiu bohemistiky na MU v Brně. Nechejme se překvapit, jestli to s ním něco provede. Třeba se časem trochu rozpovídá...
Neodmítne, pokud se s ním pustíte do rozpravy o českých spisovatelích, různožánrové zajímavé muzice (vždyť je to kapelní specialista na současnou scénu) a také rád (a zajímavě) skotačí na vystoupeních jiných hudebníků. Je penzionovaným hokejbalistou a mezi členy kapely (zatím:) jednoznačně nejlepším tenistou. Má rád přírodu a je ochoten se jejímu působení klidně nechat vystavit, ať už je to u nás, či v zahraničí.
---
O něco později...
Mezitím náš milý rytmistr úspěšně ukončil kariéru studenta FF MU a jsa draftován tamtéž, kde již působí Kázet, posílil řady učitelstva. Jeho specialisací jest mateřský jazyk, a proto vnímaví, kteří četli předchozí řádky, zajisté oprávněně očekávají, že bylo třeba, aby se rozmluvil. Stalo se.

(únor 2010)